Tüm Kategoriler

Killer Elite

Killer Elite
Pedro Almodóvar Hırsız Kedi Paris’te – A Cat in Paris

Filmin Özeti :

Danny (Jason Statham )ve Hunter (Robert De Niro) serbest çalışan gizli servis ajanlarıdır. Hunter, bir arap ülkesinin şeyhi tarafından kaçırılır. Danny dostuna yardım etmek için şeyhin şartlarını yerine getirmek zorundadır.
Şeyh, oğullarını bir baskında öldüren üç gizli servis üyesinin bunu itiraf etmelerini ve cezalandırılmalarını istemektedir. Ama ajan Spike (Clive Owen) tarafından engellenmek istenen Danny’nin işi pek kolay değildir. İşin içine politikacıların petrolle ilgili hırsları da karışınca olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır.

Senaryosu, Ranulph Fienne’in, bir bölümü gerçek olaylara dayanan The Feather Men adlı romanından uyarlanan Killer Elite hızlı aksiyon sahneleriyle ilgi toplarken, kurgusu ve görselliği ile de izleyicisini üzmeyecek, sağlam bir yapım. The Mechanic, İtalyan İşi, Snatch, Cehennem Melekleri gibi macera filmlerinin başarılı oyuncularından Jason Statham ve tabiî ki De Niro’nun filme katkıları da tartışılmaz. Süper teknolojik ekipmanların olmadığı zamanlardan temiz bir casus filmi izlemek isteyenler için iyi bir fırsat.

Yönetmen : Gary McKendry

Oyuncular : Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Yvonne Strahovski

Tür : Aksiyon, Gerilim

Senaryo : Ranulph Fiennes, Gary McKendry, Matt Sherring

Yapımcı :

Fragman Link : http://www.youtube.com/watch?v=8F1wrDsUqYc

IMDB Puanı :6.7/10

© 2018