Tüm Kategoriler

Gelecek – The Future

Gelecek – The Future
Olmak İstediğim Yer – This Must Be The Place My Week with Marilyn

Filmin Özeti : 

  Me and You and Everyone We Know, adlı filmiyle 2005 Cannes’da dahil birçok film festivalinde ödül kazanan, oyuncu, senarist ve yönetmen kimlikleriyle tanınan Miranda July Amerika-Almanya ortak çalışması olan Gelecek ile beyaz perdede. The New Adventures of Old Christine dizisiyle tanıdığımız Hamish Linklater’ın da rol aldığı film ilginç hikâyesi ile July’ın ilk filmini aratmayacak gibi görünüyor.

  Yaralı bir sokak kedisini evlerine almaya karar veren bir çiftin böyle bir sorumluluk karşısında hayatlarını yeniden gözden geçirmelerini ve aldıkları radikal kararları anlatıyor. Kedinin bir aylık tedavisinin tamamlanmasını bekleyen Sophie ve Jason, onun eve gelmesiyle birlikte artık her şeyin değişeceğini, özgür olmayacaklarını, alacakları sorumlulukla birlikte yaşlanmak ve ölmek zorunda kalacaklarını düşünüyorlar.

  Zaman, hayaller, umutlar, pişmanlıklar ve hayal kırıklıklarının karşısına sorumlulukları ve seçimleri koyan, orijinal senaryosuyla izlenmeye değer çok keyifli bir film.

 

Yönetmen : Miranda July

Oyuncular : Hamish Linklater, Miranda July, David Warshofsky, Isabella Acres, Joe Putterlik, Angela Trimbur, Mary Passeri, Kathleen Gati

Tür :Dram

Senaryo : Miranda July

Fragman Link : http://www.youtube.com/watch?v=u2FuwJh8DSs

IMDB Puanı :6.6/10

© 2018